Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një video në “Facebook”, ndërsa thotë se Rama është pritur me protesta dhe revolta në Cërrik, ku zhvilloi turin e llogaridhënies publike.

Sipas ish-liderit demokrat, Cërriku është në shtetrrethim dhe mbi 860 policë e gardistë kanë pushtuar qytetin për të mbrojtur Ramën.

Statusi i plotë i Berishës
Cërriku ne shtetrrethim, mbi 860 police dhe gardiste pishtojne qytetin per Ramen ne takimin e tij me narko rrogtaret e narko administrates dhe puthadoret e tij! Qytetaret e presin me parulla dhe revolte. Sb.

sb

Cerriku ne shtetrrethim, mbi 860 police dhe gardiste pishtojne qytetin per Ramen ne takimin e tij me narko rrogtaret e narko administrates dhe puthadoret e tij! Qytetaret e presin me parulla dhe revolte. sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 2. Juni 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook