Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me denoncimet në rrjetet sociale.

Në një video e publikuar, e cila i është dërguar nga një qytetar, Berisha flet për një krim të rëndë mjedisor që po ndodh në fshatin Gorishovë të Fierit, ku përroi është mbushur me naftë.

Statusi i plotë
Nje krim i rende mjedisor qe demton rende jeten e banoreve dhe veçanerisht te femijeve!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“Pshendetje doktor
Po esht profili juaj ju lutem publikoj se na elmuan femit me naften jam nga fshati Gorishov dhe po thuj se perdit nafta iken lum ne përroin e Korishoves jemi ankuar disa her por askushu sna i var
Ju lutem publikoje jem militanti partis socjaliste po sme intereson. thjesht na ndimoni jam nga fshati Gorishov zone Cakranit”

Nje krim i rende mjedisor qe demton rende jeten e banoreve dhe veçanerisht te femijeve!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“Pshendetje doktorPo esht profili juaj ju lutem publikoj se na elmuan femit me naften jam nga fshati gorishov dhe po thuj se perdit nafta iken lum ne prrojn e korishoves jemi ankuar disa her por askushu sna i varJu lutem publikoe jem militanti partis socjaliste po sme itereson .thiesht na ndimoni jam nga fshati gorishov zone cakranit”

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 6. Juni 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

LEXO EDHE:  VIDEO/ Ish-kryeministri publikon pamje të furgonit të policisë: Ja si e ka katandisur narko-qeveria…