Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me denoncimet në rrjetet sociale, të cilat i vijnë nga qytetarë të ndryshëm.

Së fundmi, Berisha ka publikuar videon e një qytetari, i cili ankohet për problemin e ujërave të zeza në lagjen “24 Maji” në Vlorë.

Qytetari në fjalë i kërkon ndihmë Berishës, teksa thekson se ndihen të braktisur nga Bashkia e Vlorës dhe institucionet e tjera kopetente për këtë problematikë.

Statusi i plotë i Berishës
Turizmi i ujerave te zeza ne Vlore!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Persh zoti sali berisha jam nje banor i lagjes 24 maji ne vlore ka me shum se 20 dit qe dit per dit pelcasin pusetat e ujrave te zeza ne vlore kemi vajt ne bashki asnje njeri sna jep zgjidhje jan me shum se 500 familje qe mengjes per mengjes zdalin dot nga shtepija e tyre ju lutem na ndimoni sepse jemi te abandonuar nga bashkija e nga cdo isitucion tjeter me respekt…”

Turizmi i ujerave te zeza ne Vlore!Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb“Persh zoti sali berisha jam nje banor i lagjes 24 maji ne vlore ka me shum se 20 dit qe dit per dit pelcasin pusetat e ujrave te zeza ne vlore kemi vajt ne bashki asnje njeri sna jep zgjidhje jan me shum se 500 familje qe mengjes per mengjes zdalin dot nga shtepija e tyre ju lutem na ndimoni sepse jemi te abandonuar nga bashkija e nga cdo isitucion tjeter me respekt…”

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 30. Juli 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook