Bes Kallaku gjithmonë ka ditur të jetë në qendër të mediave, ndaj edhe këtë herë ka tërhequr vëmendje.

Duke udhëtuar me një ‘Audi’, aktori i humorit kësaj radhe ka bërë gara me një Lamborghini.

Bes Kallaku po udhëtonte drejt TEG-ut për të bërë pazar, kur iu desh të parakalonte një ‘Lamborghini’.

“Duke bërë gara me Lambo”, thotë me humor Besi.

Në fillim aktori e parakalon dhe mesa duket kjo e ka nxehur shoferin e ‘Lamborghini’-it i cili nuk ka vonuar dhe e ka lënë pas Besin.

‘Audi’ i Besit nuk mundi ta përballonte deri në fund të rrugës fuqinë e ‘Lamborghini’-t.

Në fund të fundit, ai kishte dalë për pazar dhe jo për gara.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook