Është padyshim një artiste mjaft e pëlqyer në tregun shqiptar, por duket se këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka edhe një tjetër pasion dhe njëkohësisht talent të pazbuluar.

Këngëtarja bukuroshe ka publikuar në rrjete sociale një video ku tregon se ka një shënjestër fantastike, madje arrin të rrëzojë dy objekte vetëm me një goditje.

”Ja dhe nje talent i pazbuluar i imi”, shkruan këngëtarja në përshkrimin e videos në rrjete sociale.