Luana Vjollca që pas hyrjes në muzikë ka qenë pjesë e mbrëmjeve muzikore. Ndryshe nga shumë muzikantë të tjerë bukuroshja ka vijuar një tur intensiv koncertesh dhe duket se projekti i fundit i saj u prit shumë mirë.

Ajo ishte në Vushtri ku duket se fansa e kanë pritur me një mënyrë që as ajo nuk e priste ndërsa kjo gjë duket dhe në videon e publikuar nga këngëtarja.


Luana Vjollca në Vushtri, cmenden fansat pas… by gazetar-dualajm