Një vajzë nga Finlanda ka dhënë motin, duke dalë e gjitha lakuriq.

Një video mjaft interesante e një moderatoreje në Finlandë, është bërë hit në internet dhe po qarkullon gjithandej.

‘Pra, kemi pasur transmetimin mujor të filmit të Aamulypsy, emisionit më të popullarizuar në mëngjes në Finlandë dhe vendosën të shtojnë një risi të vogël në shfaqje’, transmeton lajmi.net.

Ata kanë ftuar modelen Laine Bruce, që të jetë vajza e zhveshur që do të jepte parashikimin e motit dhe ajo e bëri!

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook