Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, ndërsa së fundmi po punon për një këngë të re, e cila quhet “Fuego”.

Këngëtarja së fundmi është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë shumë foto dhe video më ndjekësit e saj.

Së fundmi Dafina Zeqiri shfaqet shumë në formë në një video të publikuar në Instagram.

Këngëtarja shtrihet në tokë dhe fillon të bëjë twerk, ndërkohë video ka marrë komente të shumta në rrjet.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook