i drejtojne 

Ka qenë vetëmoderatorja shqiptare Almeda Abazi, ajo që e ka publikuar këtë moment.

Gjatë kohës së provave, ajo ka fokusuar Landin e WSF me një pistoletë në duar që ia drejton moderatores.

Por mos u shqetësoni sepse kjo ishte thjeshtë shaka dhe ka të bëjë me temën e kërcimit të radhës në ‘Dancing With the Stars’, ‘Mission Impossible’.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook