Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë një ceremonie martese, ku dashnorja e dhëndrit është shfaqur e veshur si nuse teksa të gjithë po prisnin momentin e kurorëzimit të çiftit që martohej.

Ngjarja ka ndodhur në Benoni në Afrikën e Jugut dhe pamjet e filmuara nga njerëzit në dasmë janë bërë virale në Twitter.

Vajza kishte vendosur ti shkatërronte dhëndrit ditën e tij më të bukur duke u shfaqur e veshur me të bardha, ndërkohë që në video shohim se dhëndri po përpiqet të qrtësojë situatën.

“Dashnorja shfaqet në dasmë e veshur gjithashtu si nuse. Dhëndri po përpiqet të qetësojë situatën”, janë fjalët e shkruara në videon e publikuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook