Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rretin e tij social Facebook një video mbi gjendjen në Tiranë.

Qytetari dixhital i ankohet Berishës mbi gjendjen që ndodhet lagja e tij pas reshjeve në kryeqytet.

“Nuk është Kandahar, por Tirana!!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital për Lal Plehun dhe shikoni videon e tij! Sb

“Përshëndetje. Kjo është Lagjia ku jetojmë në mes të Tiranës në unazën e re kur në krahun tjetër të rrugës Lali Leshi po mbyt qytetarët me taksa edhe për hapat që hedh në Tiranë”.

lp

Nuk eshte Kandahar por Tirana!!Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital per Lal Plehun dhe shikoni videon e tij! sb"Pershendetje. Kjo eshte Lagjia ku jetojm ne mes te tiranes ne unazen e re kur ne krahun tjeter te rruges Lali Leshi po mbyt qytetaret me taksa edhe per hapat qe hedh ne tirane 😞"

Gepostet von Sali Berisha am Sonntag, 17. Dezember 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook