Festat e fundvitit zbukurohen dhe më tepër nga dhuratat, por që vjehrri do i dhuronte dhëndrit një veshje të posacme për organin gjenital, të lë pa fjalë.

Modelja me famë botërore, Chrissy Teigen na tregon momentin që shkaktoi mjaft të qeshura kur babai i saj i kishte dhuruar partnerit John Legen një kapuc për Krishtlindje.

“Babai solli këtë gjë për mua dhe John,” – shkruajti modelja 32-vjeçare në një postim në Twitter.

Veshja kushton vetëm 9 dollarë dhe meshkujt mund ta përdorin në ditët e ftohta për organin gjenital. Dihet se ajo dhe këngëtari i njohur, John Legend janë në pritje të fëmijës së dytë, gjë që e kanë bërë të ditur vetë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook