Për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri dhe familjen e tij, sot është një ditë feste.

Kjo pasi djali i tij, Drini, feston 7-vjetorin e lindjes. Tahiri ka publikuar momente nga festa e Drinit me shokët e tij.

Për më tepër shikoni videon e postuar në profilin e “Facebook-ut” të ish ministrit: 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook