Një video virale e filmuar në Afrikën e Jugut tregon momentin kur një grup luanësh po ecnin në rrugë kur papritur drejt tyre drejtohet një dre i ri.

Duke tentuar për të kapërcyer rrugën me krenari, dreri përfundoi si “cjapi tek kasapi” në mesin e luanëve.

Të “favorizuar” nga fati që i trokiti në derë, luanët nuk humbën shumë kohë dhe as energji për të kapur prenë e tyre të rradhës.

Dreri u kap menjëherë nga katër luanët dhe pavarësisht përpjekjes së tij për të ikur, ata e shqyen brenda pak minutash. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook