Ky është momenti kur një person pohon se ka gjetur një mi të ngordhur që lundron në shishen me Coca-Cola.

Diego Pereya, nga Freyre në Argjentinë, mban shishen e mbyllur përpara kameras.

Më pas ai thotë se ka zbuluar diçka të pazakontë në shishe dhe ka vendosur të filmojë çfarëdo që do të zbulonte.

Z. Pereya hap shishen dhe derdh Coca-Cola-n në një kovë të verdhë dhe sapo është bosh ai bën një zbulim tronditës.

Në pjesën e poshtme të shishes është një mi i ngordhur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook