Vjedhjet ndonjëherë ndodhin edhe nga ato persona që e presim më pak.

Në rrjetet sociale është publikuar një video ku duken momentet kur dy gra kanë vjedhur banane në një dyqan fruta-perimesh në Tiranë.

Por ato kanë harruar një detaj, duke mos qenë hajdute profesioniste, nuk kanë qenë në dijeni të kamerave të sigurisë së biznesit dhe janë lehtësisht të identifikueshme fytyrat e tyre.

Për të mos u humbur!

Gratë bëjnë kërdinë duke vjedhur banane në Tiranë. Video thjesht e paparë!

Gepostet von JOQ Albania am Dienstag, 7. August 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook