Ky është momenti i frikshëm kur një aligator desh i shqeu krahun një fermeri.

Ngjarja ndodhi në një rezervat të Kolorados në SHBA ku Jay Young zgjodhi “lojën” e gabuar për tu argëtuar pasi iu afrua shumë zvarranikut.

Duke dashur të ketë një fotografi sa më të mirë, ai rrezikoi të humbte krahun nga kafshimi i aligatorit.

Young ka kërkuar falje për veprimin e tij, ndërsa shpjegoi se është njohës i mirë i aligatorëve dhe kërkoi që të mos e provoj askush këtë gjë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook