Jo vetëm në futboll, por një talent dhe në këngë, ja cili është futbollisi i njohur që mori pjesë në ‘The Voice’.

Sulmuesi i njohur turk, Cenk Tosun ka marrë pjesë në ‘O Ses Turkiye” ose siç njihet ndrysh ‘The Voice’.

Tosun ishte i ftuar special në natën e Vitit të Ri, por me zërin e tij ka kthyer të gjithë jurinë, duke dëshmuar se ka edhe një talent tjetër përveç futbollit.

Cenk është transferuar para disa ditësh nga Besiktas tek Everton në Premier League.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook