Një sherr ka ndodhur në një klub nate në Australi, ku shkaktare ka qenë prekja e të pasmeve të një vajze.

Jaydon Sienkiewicz kishte shkuar për të festuar me babain dhe njerkën e tij në klubin e natës Mixx Discotheque.

Ndërsa shkonte në tualet dhe rrinte vetëm, ai qëndron pranë një tavoline dhe prek të pasmet e një vajze që po kërcente me të dashurin e saj.

Vajza po kërcente ndërsa krahët i kishte tek i dashuri i saj, dhe Jaydon u zgjat për ta prekur. Ajo mundohet ta mbajë larg partnerin e saj nga 21-vjecari, por ai nxorri thikën duke e prerë në qafë.

Tre njerëz u afruan për të shmangur një sherr që mund të degradohej më tej. 21-vjeçari u dërgua me urgjencë në spitali pasi kishte gjakderdhje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook