Të vegjël e të mëdhenj e festojnë natën e ndërrimit të viteve, përfshirë edhe të moshuarit.

Një video e bërë virale në vendin tonë, tregon një gjyshe shqiptare duke hedhur fishekzjarre.

Të afërmit e saj i kanë dhënë një fishekzjarr në dorë për ta plasur, dhe i thonë që ta mbaj fort.

Në momentin që ajo plas, gjyshja frikësohet dhe e hedh fishekzjarren. Video është pritur me shumë të qeshura dhe është shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook