Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, ku një grua ka dhunuar bashkëshortin e saj.

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat, raporton një denoncues për JOQ.

Në videon e dërguar shihet gruaja teksa qëllon me çadër bashkëshortin, ndërkohë ai tenton t’ia marrë dhe ta ndalojë.

“Ik zhduku, edhe ke fytyrë të më dalësh para. Ik në shtëpi qen”- dëgjohet t’i thotë gruaja.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook