Ai ka qenë pjesë e Big Brother 2, e më pas i është bashkuar ekranit dhe televizionit, ndërsa së fundmi ka kaluar në radio.

Po flasim për Arjon Muçën, një nga banorët më të përfolur të Big Brother Albania, i cili ka befasuar me një deklaratë të bërë në televizion.

I ftuar “Pop Culture”, Arjon Muça u pyet nga moderatorja e emisionit Dojna Mema, në lidhje nëse ka pasur oferta për të kryer marrëdhënie seksuale.

Ai pranoi se ka pasur oferta të tilla, madje tepër të majme.

“Kur kam qenë 24-vjeç, më kanë ofruar 100 milionë lekë për një natë”, u shpreh ish-banori i Big Brother.

 

Arjon Muça : “Më kanë ofruar 100 milionë për një natë”

A post shared by Pop Culture (@pop_culture_tch) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook