Edhe pse me shumë dalje para publikut, edhe profesionistët si Bebe Rexha ka raste kur kanë emocione dhe duhet të gjejnë një mënyrë për ti mundur ato.

Mesa duket Bebe e ka gjetur mënyrë e duhur dhe kjo falë një lëvizje relaksuese dhe njëkohësisht shumë gazmore.

Bebe ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një video, ku shfaqet pak para se të dali për të performuar në koncertin e rradhës.

Këngëtarja me origjinë shqiptare shihet të tundi trupin dhe duart, lëvizje këto që mesa duket lirojnë stresin.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook