Jo rrallë herë, çifti i showbizz-it Nora dhe Robert janë përfolur për ndarje të mundshme, megjithatë ata nuk i kanë pranuar asnjëherë.

I ftuar në një emision për të prezantuar projektet e reja muzikore, Robert Berisha ka treguar detaje për marrëdhënien e tyre në çift.

Këngëtari shqiptar ka pohuar se prej disa kohësh nuk fle me Norën, pasi ai gërhet dhe tregon arsyet për këtë.

Robert Berisha, më në fund, tregon arsyen e vërtetë, se përse nuk fle më me Nora Istrefin! E besoni dot?

Gepostet von TOP SHOW am Freitag, 28. Juli 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook