Një video e bërë virale në rrjet tregon momentin e tmerrshëm, kur një njëri i pashpirt hedh një qenush të pafuqishëm në një liqen.

Akti i tmerrshëm i mizorisë ndaj kafshëve u kap në kamera dhe besohet të ketë ndodhur në Indonezi.

Videoja tregon një burrë që merr qenin në një qese dhe afrohet pranë bregut të liqenit, duke e fluturuar atë në ujë.

Teksa kafsha e vogël përpiqet me dëshpërimisht të dalë prej andej dhe me siguri do t’ia arrinte, nëse në liqen nuk do të ishte një krokodil i madh që e hëngri.

Gjithashtu në video dëgjohen zëra të tjerë duke qeshur.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook