Adoleshentja nga Shtetet e Bashkuara, ka pësuar një moment të pakëndshëm teksa po lëshohej me parashutë dhe kur zbriti në tokë pa se i kisjte rënë një dhëmb.

Megjithëse ishte duke u kënaqur shumë, shprehja saj e fytyrës ndryshoi menjëherë, kur pa se i ra proteza.

Shoqëruesi saj vazhdonte të argëtohej pa ditur se çfarë po ndodhte, megjithëse ky objekt i vogël e goditi në syzet mbrojtëse.

Më poshtë mund të shihni momentin qesharak, që e bëri të pendohet që provoi një eksperiencë të tillë pa i kushtuar kujdes protezës. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook