Një incident ka ndodhur në mbrëmjen finale të Eurovizionit, teksa po performonte kënga përfaqësuese e Britanisë.

Një person nga publiku ka hyrë në skenë dhe i ka rrëmbyer mikrofonin këngëtares Surie, duke i ndërprerë performancën për disa sekonda.

Menjëherë kanë ndërhyrë forcat e sigurisë, të cilët kanë neutralizuar personin në fjalë dhe gjithçka është normalizuar dhe artistja britanike ka vazhduar pjesën e mbetur të këngës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook