Telefoni celular është kthyer në një fiksim për të gjithë.

Kudo që shkon në lokale apo ambiente të tjera, apo edhe në rrugë sheh njerëz me celular.

Këtij trendi nuk i ka shpëtuar as reperi i njohur rus, Timati.

Ai edhe pse në pushime me familjen në Saint-Tropez nuk e lëshonte celularin nga dora dhe kjo gjë e ka besdisur shumë vajzën e tij 4-vjeçare.

Ajo ka përfituar nga një moment hutimi i të atit dhe ia merr celularin e ia hedh në det.

Vogëlushja Alisa kërkonte vëmendjen e babait të saj, ndërkohë që ky i fundit fliste ose merrej me celularin.

Videoja mbyllet me Timati-in që sheh telefonin e tij të përfundojë në fund të detit.

Kujtojmë që reperi rus ka sjellë disa bashkëpunime dhe hite ndërkombëtare, ku mund të përmendin hitin e verës së vitit 2011, “Welcome to Saint-Tropez”, një bashkëpunim me Dj Antoine.