Gazetarja e një televizioni në Los Anxhelos  u tmerrua teksa ishte ishte në një transmetim, duke raportuar një ngjarje.

Ajo për pak sa nuk u çmend nga frika, kur pa një insekt duke iu ngjitur në fustan.

Gazetarja Mary Beth McDade është kapur nga kamerat duke bërtitur dhe kërcyer nga frika dhe për pasojë ka ndërprerë dhe transmetimin.

Pamjet u postuan në mediat sociale nga kolegu i saj Marcus Wilson-Smith

Video është bërë virale në internet dhe ka marrë mijëra klikime.