Ja se ç’bën i riu, i cili zotëron një Ferrari dhe disa miliona. 

Dikush do të blinte një pronë apo ndoshta edhe do të fillonte një biznes, por siç duket këto gjëra për këtë të ri nuk janë interesante.

 Edhe ky i ri, si disa të tjerë nuk dinë se çfarë të bëjnë me paratë.

Kjo është arsyeja pse ai hodhi në dyshemenë e garazhit të tij para, parkoi një makinë të shtrenjtë dhe me pas e ndezi makinën.

Por, a mund ta imagjinoni se çfarë ndodhi me paratë, kur “Ferrari” kaloi mbi to? Shihni videon për më tepër.

 

Ferrari Cash Burnout 😂

Gepostet von Millionaire Homes am Samstag, 23. Dezember 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook