Kjo video ka pushtuar rrjetet sociale brenda një kohe shumë të shkurtër.

Në të është regjistruar një Dëshmitar i Jehovait i cili ka shkuar në një shtëpi për të predikuar për Zotin.

E gjithë kjo ka qenë një kamera e fshehtë që atij i është bërë për të vërtetuar devotshmërinë e tij.

Vajza e cila ndodhet në shtëpi e vetme pasi kanë zhvilluar një bisedë të shkurtër provokuese përfundojnë duke kryer marrëdhënie seksuale.

Fillimisht dëshmitari është munduar t’i shmanget dhe të largohet por tundimi nuk e ka lejuar dhe është kthyer nga rruga.

Për më tepër shikoni videon e plotë: 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook