Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthjella në ekran duket si një vajzë delikate dhe e kujdesshme.

Por në një video të publikuar ditën e sotme në rrjetet sociale bukuroshja ka treguar anën tjetër të saj.

Në videon e publikuar shihet teksa “zihet” me humoristin e njohur Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja i Beratit.

“A të thashë?! Merre zarfin! Hape dhe lexoje se ka një mesazh për ty!”-i thotë ajo Cekes, ndërkohë që e mban atë të shtrirë përdhe.

Video është shpëputur nga një prej skeçeve të emisionit “Xing me Ermalin”.

Se për çfarë bëhet fjalë do ta mësoni këtë të shtunë.

 

Të shtunën super gallatë me Ceken, Zajminën dhe Kejvinën😍😍😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook