Morena Taraku pa dyshim është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë.

Këngëtarja nga Prishtina, së fundmi ka postuar një video, ku shihet duke e parë ndeshjen, e cila u luajt mbrëmë në mes të Anglisë dhe Kolumbisë.

Ndeshje kjo e fituar nga anglezët pas ekzekutimit të penalltive. Në këtë video Morena Taraku ka shkruar: “Vajzat duke provuar të shikojnë ndeshje”.

Morena shfaqet jashtëzakonisht joshëse në pamjet e publikuar. Shikojeni më poshtë videon, e cila ka marrë mijëra like dhe komente për pak minuta pasi është publikuar nga këngëtarja.

 

Girls trying to watch World Cup😂 #worldcup #worldcup2018 #russia2018 ⚽❤

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook