Një këngëtare e muzikës Pop është turpëruar keq përpara audiencës që e ndiqte në një koncert në Tajlandë.

25-vjeçarja, Jinny Jaa, ishte duke performuar në një festival në Pranchinburi, teksa veshja e saj ekstravagante filloi të ngrihej lart, duke zbuluar se ajo nuk kishte veshur të brendshme.

Kamerat kanë fokusuar performancën e saj, duke kapur këtë detaj. Video u bë virale në rrjet, ndërsa këngëtarja është zemëruar pas kësaj, dhe pretendoi se kishte veshur të brendshme, por kishte qenë efekti i ndriçimit që bëri të dukej sikur nuk kishte veshur.

“Kjo u shkaktua nga ndriçimi dhe për fat të keq i ka dhënë njerëzve ide të gabuara”, tha ajo për mediat vendase.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook