“Dua një lidhje momentale për të kaluar kohën”, kjo ishte kërkesa e Esmeraldës nga Peshkopia sot në emisionin “Aldo Morning Show”.

28-vjeçarja ishte telefonuesja e parë dhe tha se është e interesuar për një njohje momentale për të kaluar kohën.

“Jam Esmeralda nga Peshkopia, jetoj këtu në Tiranë momentalisht, kam marrë një shtëpi me qira. Unë e kam marrë shtëpinë në Tiranë, sepse kam më afër djalin këtu. Unë të kam marrë që në pikë të mëngjesit sepse jam mërzitur shumë dhe jam e interesuar për një njohje. Jam 28 vjeç. Nuk më intereson të njoh dikë për ta patur bashkëshort, dua një lidhje momentale. Dua një shok për të kaluar pak kohë se nuk do rri gjatë këtu, do iki”, tha Esmeralda.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook