Një punonjëse e McDonald është filmuar duke rrahur brutalisht një kliente pasi ajo gjoja u përpoq të mbushë një filxhan uji me limonadë të lirë.

Grindja u postua në Facebook dhe Instagram nga personi i cili i filmoi i quajtur Marie Dayag, i cili tha se lufta filloi kur konsumatori u përpoq të fusë sode në një kupë të ujit të lirë.

Dayag shkroi: ‘Zonja kërkoi një filxhan të ujit dhe mbikëqyrësi mbylli makinën e limonadës sepse ajo nuk po lejonte të merrte një limonadë të lirë’.

Punonjësja e kap klienten nga flokët dhe fillon të bie me grushta mbi kokën dhe fytyrën e saj.

Ajo pastaj e kap atë dhe e hedh në një tavolinë aty pranë, pasi punonjësit e tjerë dhe madje edhe një klient shkon për të provuar ta ndajnë.

Dysha përfundimisht ndahet pasi një punëtor i McDonald’s përpiqet të largojë konsumatoren.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook