Kryeministri i vendit, Edi Rama ka festuar ditën e sotme ditëlindjen e 54 të tij.

Si një ditë e veçantë për të, Rama sot nuk është shfaqur në asnjë ekran dhe takim.

Në drejtim të tij ka ardhur edhe një urim i veçantë nga korçari i famshëm anti-Ramë, Ilir Vrenozi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook