Skuadra kampione e Shqipërisë, Kukësi ka arritur të realizojë një përmbysje spektakolare në ndeshjen miqësore të luajtur në Turqi ndaj Bursaspor.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0 në favor të vendasve. Gjatë pjesës së dytë kuksianët arritën të përmbysnin rezultatin.

Për 6 minuta, Eni Imami dhe Donjet Shkodra shënuan dy gola të shpejtë për kuksianët duke përmbysur shifrat dhe duke vulosur rezultatin përfundimtar në 1-2 në favor të kampionëve në fuqi të Shqipërisë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook