Kjo video tregon momentin dramatik kur trupi i një peme të lartë kodet në kokë një person duke e shembur për dhe.

Burri u plagos rëndë teksa po rrëzonte një pemë në Calgary të Kanadasë.

Njeriu u rrëzua brutalisht nga pema gjatë rënies.

Personi që kapi momentin tronditës tha për Newsflare se megjithëse njeriu ishte ende i vetëdijshëm dhe i aftë të fliste pas goditjes, ata thirrën menjëherë sallën e emergjencave për ndihmë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook