Transgjinorja Linda Rei, është herë pas here në qendje të vëmendjes me anë të fotove dhe videove provokuese që poston me ndjekësit e saj.

I tillë ka qenë dhe postimi i fundit, ku Linda Rei shfaqet në një ‘club’ mes dy meshkujsh duke u argëtuar. 

Në video shihet se si ajo shkëmben puthje të nxehta dhe kërcen mes dy meshkujsh.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook