Prej kohësh nuk del në ekran dhe ka hequr dorë nga intervistat, por Linda Rei vazhdon të tërheq vëmëndjen me postimet e saj në Instagram të cilat dita ditës bëhen dhe më provokuese.

Ajo parapëlqen ti ekspozojë format e trupit të saj dhe kështu ka ndoshur dhe së fundmi me një video shumë provokuese.

Linda shfaqet duke u larë në dush dhe nuk ka ngurruar ta filmojë veten lakuriq e ta postojë në Instagram duke i lënë të gjithë gojë hapur.