Edhe pse prej disa kohesh reperi i njohur Stresi ndodhet në burg ai arrin gjithmonë të marrë vëmëndjen e mediave.

I arrestuar disa muaj më parë ai gjendet i burgosur në burgun e Fushë –Krujës nga dhe ku ka bërë telefonatën në emsionin e mëngjësit ‘Aldo Morning Show’.

Reperi ka përshëndetur Aldon duke thënë se ai dhe 450 të burgosurit e tjerë ishin duke e ndjekur.

Më pas këtë pjesë të telefonatës së tij ai e ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Stresi: “Alo mirmëngjes!

Aldo: Kush jeni dhe nga flisni?

Stresi: Bad Boy for life, të marr nag burgu i Fushë-Krujës!

Aldo: Edhe njëherë?

Stresi: Arkimed Lushaj nga burgu i Fushë-Krujës!

Aldo: Joooooooo… E ke seriozisht?

Stresi: (qesh) Aldo mirmëngjes!

Aldo: Ku je mor plak?

Stresi: Janë 450 të burgosur që po presin telefonatën ta shohin live.

Reperi u pranongos në muajin tetor pasi akuzohet për përfshirje në trafik droge dhe armëmbajtje pa leje.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Its #bb4life 🤫🤫

A post shared by STRESI (@stresi) on