Një episod i pazakontë ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet, ku skena i ngjan ndonjë pjese filmi aksion të tipit “Fast and Furious”.

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon momentin kur një makinë sportive në Tiranë, e cila po udhëtonte me shpejtësi të lartë, ndiqet nga policia.

Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme, makina sportive e sjell vërdallë disa herë tek sheshi “Nënë Tereza”.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme: 

Për të mos u humbur!

Makina sportive "fëlliq" policinë në mes të Tiranës!

Gepostet von JOQ Albania am Dienstag, 14. August 2018