Marina Fara është një nga vajzat më të përfolura të showbizzit shqiptar.

Kjo jo vetëm se është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Eli Fara, por edhe falë formave bombastike dhe joshëse që posedon.

Sa herë që ajo shfaqet, kthehet në “epiqendrën” e mediave rozë, për shkak se Marina nuk rresht kurrë së provokuari.

Së fundmi, Marina ka postuar një video në Instagram që i ka lënë pa dyshim pa fjalë të gjithë.

Në videon e postuar, Marina shihet e veshur me diçka jashtëzakonisht të shkurtër e të ngushë në formën e mbathjeve me xixa, duke i ekspozuar kështu të pasmet e saj bombastike.

E veshur dhe me një palë çizme të gjata mbi gju, Marina bën një rrotullim për të treguar më qartë të pasmet e saj bombastike. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1051″ sortorder=”10024,10025,10026,10027,10023,10028,10029,10031,10030,10032,10034,10033,10002″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

🤔

A post shared by Marina Fara 🌹 (@marinafara.official) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook