Një faqe braziliane, ka shërndarë një video me një qen, por është mënyra se si e pret të zotin, ajo që i ka befasuar të gjithë.

Një video e shpërndarë nga një faqe braziliane e qenve është bërë virale.

Sapo pronari i tij futet në derë, qeni i jep dorën dhe më pas e përqafon.

Videoja në pak kohë ka marrë mijëra klikime dhe komente të shumta pozitive.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook