Ky është momenti tronditës kur një person bie në tokë nga një grusht i vetëm.

Ngjarja besohet se ka ndodhur në Britaninë e Madhe. Videoja e bërë virale në rrjetet sociale tregon momentin e përshkallëzimit të një mosmarrëveshje mes një personi dhe disa të tjerëve.

Në momentin që viktima po debatonte me një grup prej 5 personash që kishte mosmarrëveshjen, një tjetër i gjashtë e godet nga pas me grusht prapa kokës duke e rrëzuar në tokë.

Sipas “DailyMail”, nuk dihet arsyeja e mosmarrëveshjes. Për më tepër shihni videon e mëposhtme.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook