Nëse po planifikoni muajin tuaj të mjaltit, ju sugjerojmë 5 destinacionet e magjishme dhe më të pazakonta, Shqipëria një prej tyre. 

Muaji i mjaltit është periudha më e bukur e jetës suaj dhe çdokush do të dëshironte ta kalonte këtë kohë në mënyrën më të bukur me njeriun e dashur të zemrës.

Ja disa nga 5 vendet e magjishme dhe më të veçante, ku mund të kaloni maujin tuaj të mjaltit, Shqipëria renditet krah tyre, ja me cilin vend ‘prezantohet’.

Discover 5 Unusual Honeymoon Destinations

Planning the Honeymoon of a lifetime? Here are five romantic destinations you might not have considered…

Gepostet von Lonely Planet am Montag, 15. Januar 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook