Një baba amerikan, ka publikuar një video në faqen tij “Facebook”, ku shihet teksa bën një truk magjik me vajzën e tij.

Justin Flom, publikoi një video në faqen “The Magic Show”, duke treguar se vogëlushja e tij Haven, dukej sikur të ishte e ndarë në dysh.

Ai përdor dy libra për të prerë në stomak vajzën e tij, para se t’i lëvizë këmbët larg trupit të saj.

Magjistari ka shkaktuar një debat të madh, rreth asaj se si arriti të kryejë mashtrimin, i cili duket kaq i vërtetë dhe në të njëjtën kohë i pabesueshëm.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook