Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qendër të qytetit bregdetar të Vlorës.

Një grua dhe një djalë janë zënë me njëri-tjetrin, duke shpërthyer më pas në sharje dhe fyerje të rënda.

Siç shihet dhe në video, gruaja i është sulur keq djalit, pasi ka mësuar se si i ngacmonte të bijën përmes telefonit.

Ndërkohë që për të “spektatorët” përreth duket se ky sherr banal ka qenë tepër argëtues, pasi në sfond dëgjohen dhe të qeshurat e tyre./joq/