Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit Noizy, i ka bërë një dhuratë të veçantë nënës së tij, por dhe të gjithë nënave të tjera.

Noizy publikoi sot më 8 mars publikoi klipin “Mbretëresha ime”, një dedikim i bukur, teksti i së cilës përcjell mjaft emocionese.

Por përveç klipit, emocionet më të bukura reperi solli me një video të publikuar në Instastory, ku tregon se momentin se si e përjeton nëna dëgjimin e këngës.

“Të dua mam”, shkruan reperi në Instagram.

 

Te dua Mam ❤

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Videoklipi:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook